Телефони для довідок:
Ми працюємо:
Пн-Пт: з 8:00 - 18:00 (перерва: з 13:00 - 14:00)
Сб: з 8:00 - 13:00
Нд: вихідний
Наша адреса:
м.Мукачево, вул.Ілони Зріні 19/3 (навпроти ЗОШ №4), e-mail: alternativa-bo@meta.ua
ЗАПИС

на прийом до лікаря
медичного центру "Альтернатива-Закарпаття"

Послуги

ОСНОВНІ ПОСЛУГИ МЦ “АЛЬТЕРНАТИВА-ЗАКАРПАТТЯ”


Гінекологічні послуги

МЦ “Альтернатива-Закарпаття” надає повний спектр гінекологічних послуг. Детальніше...

Гінекологічне обстеження

Services_picture_1Протягом усього життя кожна жінка потребує систематичного огляду гінеколога. Багато жіночих захворювань на ранніх стадіях протікають практично без проявів, і лише спеціаліст може розпізнати їх виникнення.
Огляд гінеколога з профілактичною метою повинен здіснюватися один-два рази на рік для того, щоб виявити та запобігти розвитку можливих захворювань.
Також до гінеколога необхідно звертатися у випадках:
• планування народження дитини, задля визначення сприятливого моменту та оцінки стану власного здоров'я;
• підбору контрацептивних засобів;
• порушеннях менстуального циклу;
• виникненні болю внизу живота та попереку;
• посиленні виділень, свербежі, неприємних відчуттях, набряку статевих органів;
• під час вагітності з моменту її визначення та протягом її тривалості;
• після пологів, викидня, аборту та інших станів;
• кров'янистих виділень після відсутності менструацій протягом одного року;
• кровомазанні будь-якої інтенсивності після статевого акту, за тиждень до, або після менструації, фізичного навантаження, або в період клімаксу;
• гормональних порушень у жінок різного віку.
Протягом гінекологічного огляду лікар насамперед вислуховує скарги пацієнтки та мету її візиту, проводить гінекологічний огляд, що включає в себе: • огляд зовнішніх статевих органів,
• огляд шийки матки,
• бімануальне обстеження внутрішніх статевих органів,
• огляд та пальпацію молочних залоз,
• за потребою - кольпоскопію (безболісний метод клінічного гінекологічного дослідження за допомогою спеціального оптичного приладу (кольпоскопа), що дозволяє діагностувати навіть найнезначніші дефекти тканини, наприклад, невеликі ерозії, крихітні пухлини і мікрокрововиливи в області шийки матки. Кольпоскопія проводиться з метою уточнення характеру патологічних змін шийки матки, виявлених при огляді її за допомогою вагінальних дзеркал).

Цитологічне дослідження

Цитологічний метод (Пап-тест), тобто дослідження клітинних мазків з поверхні шийки матки, протягом багатьох років продовжує залишатися основним методом пошуку патології шийки матки. Цей тест необхідно проводити при щорічному гінекологічного обстеженні у лікаря-гінеколога. МЦ “Альтернатива-Закарпаття” проводить сучасний і вдосконалений метод цитологічного дослідження – рідинну цитологію. Детальніше...
За допомогою спеціального шпателя і щітки лікар збирає клітини з поверхні шийки матки та з цервікального каналу. Після взяття аналізу щіточка занурюється в розчин. Після обробки всі клітини тонким шаром наносять на скло, а потім досліджують під мікроскопом. Такий спосіб виконання аналізу дозволяє зберігати реагент з клітинами в холодильнику, а потім у разі виявлення патології зробити з цього матеріалу ще два дослідження: ВПЛ-тест і визначити онкомаркер р16іnk4a. Цитологічне дослідження безболісне, доступне будь-якій жінці, вимагає невеликих фінансових витрат, і, головне, дозволяє лікарю діагностувати злоякісний процес на початковій стадії.

Кольпоскопія

Це огляд поверхні шийки матки мікроскопом зі збільшенням в 5-30 разів. Під час цього дослідження, крім огляду, проводяться ще діагностичні тести, які дозволяють побачити приховані зміни та поставити попередній діагноз доброякісного, передпухлинного або злоякісного захворювання. Кольпоскопія дає змогу виявити більшість захворювань шийки матки на початкових стадіях, коли неозброєним оком ще нічого не видно. Цей метод має достатньо високу чутливість (85%) при виявленні передракових процесів та раку. Для діагностики субклінічної форми папіломавірусної інфекції кольпоскопія – це незамінне обстеження.
МЦ “Альтернатива-Закарпаття” використовує колькоскоп надійний нового покоління Scaner МК-300. Детальніше...
Services_picture_2На кольпоскоп МК-300 встановлена просвітлена конвергентна оптика і потужне світлодіодне (LED) джерело світла, які в сукупності забезпечують високу стереоскопічну якість зображення.
Відеосистема кольпоскопа МК-300 дозволяє:
- візуально представляти діагноз;
- робити знімки високої якості;
- створювати комфортні умови пацієнтці при обстеженні.


Лабораторна діагностика

МЦ “Альтернатива-Закарпаття” є корпоративним клієнтом медичної лабораторії «СІНЕВО / Synevo» (Лабораторний центр: Мукачево, вул. Генерала Петрова, 37). Лабораторна база компанії «Сінево» — найбільша в Україні й обладнана найкращими апаратами компанії «Roche Diagnostics» (Швейцарія), Sysmex (Японія), Diasorin (Італія). Детальніше про аналізи, які Ви можете здати у МЦ “Альтернатива-Закарпаття”, дізнайтеся на сайті нашого пратнера – http://www.synevo.ua/.

Ультразвукова діагностика

МЦ “Альтернатива-Закарпаття” пропонує ультразвукове дослідження з допомогою сучасного ультразвукового сканеру Alpinion E-CUBE 7. Детальніше...
Ультразвукове дослідження – один із найсучасніших, високоінформативних та доступних широкому загалу методів дослідження в акушерстві та гінекології. Метод базується на принципі ехолокації. Спеціальний датчик випромінює ультразвукові коливання, які, відбиваючись від досліджуваних органів, приймаються тим же датчиком. За допомогою комп'ютерної обробки на екрані апарату виходить зображення певного перетину органу, що вивчається. Ультразвуковий датчик випромінює лише 0,1% часу, решту часу він перебуває в режимі прийому. Тому УЗД є НЕшкідливим методом дослідження не лише для жінки, але і для її майбутнього малятка і може проводитися багаторазово.

Обладнання УЗД

Services_picture_3МЦ “Альтернатива-Закарпаття” проводить дослідження з допомогою сучасного ультразвукового сканеру E-CUBE з кольоровим, енергетичним, направленим енергетичним, тканинним, імпульсним і безперервнохвильовим доплером, тривимірним у реальному часі (3D та 4D) датчиками. Цей апарат має надзвичайно високу роздільну здатність, нові технології формування трьохвимірного зображення. Система E-CUBE є оптимальною для різних областей медицини, включаючи обстеження черевної порожнини, акушерства, гінекології, урології та ін.

Лікування безпліддя

МЦ “Альтернатива-Закарпаття” пропонує та застосовує практично всі сучасні методи лікування безпліддя, використувуючи багаторічний досвід світової репродуктивної медицини. Медичний центр проводить комплексну підготовку до штучного запліднення. Наступні етапи штучного запліднення проводить клініка репродукції людини “Альтернатива” у м. Львів. Детальніше...

Допоміжні репродуктивні технології

Екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ), заплідення ін вітро (ЗІВ)
Це новітня сходинка еволюції лікування безпліддя, яка полягає в заплідненні поза межами тіла, in-vitro (в пробірці). Детальніше...
Services_picture_4
Екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ), In-Vitro Fertilization (IVF)
Найефективнішим методом лікування безпліддя на сьогодні однозначно можна назвати метод екстракорпорального запліднення in-vitro (ЗІВ, IVF). Його суть полягає у тому, що яйцеклітину жінки запліднюють спермою партнера поза межами тіла, "в пробірці". Потім в лабораторних умовах ведеться спостереження за початковими етапами розвитку ембріону, після чого зародок переносять у порожнину матки.
ЕКЗ використовують для лікування всіх форм безпліддя, за винятком випадку, коли у жінки анатомічно змінена форма матки. На те, чи завагітніє жінка за допомогою саме цього методу впливає також її вік. У вікової групи 20-25 років відсоток ефективності може перевищувати 50%, тоді як в 40 років він знижується до 20%.
Лікування методом ЗІВ проходить амбулаторно, але потребує від пацієнта дисциплінованості та пунктуальності. Тому перед початком програми ЗІВ необхідно спланувати можливість відвідування клініки 4-5 разів під час стимуляції (протягом 2-4 тижнів) та у призначені дні пройти процедури пункції та пересадки ембріонів.
Присутність чоловіка необхідна для попереднього обстеження та здачі сперми в день пункції фолікулів.
Покази до запліднення in-vitro

Жіноча безплідність:
• абсолютна трубна безплідність (відсутність маткових труб або порушена їхня функціональна здатність);
• безплідність, обумовлена ендометріозом (за відсутності ефекту від медикаментозної терапії);
• ендокринна безплідність при відсутності ефекту від інших методів лікування;
• безплідність нез'ясованого ґенезу за відсутності ефекту від інсемінації спермою чоловіка (протягом 6 циклів);
• безплідність, обумовлена анатомічною будовою;
• безплідність, обумовлена відсутністю або функціональною неповноцінністю яєчників або матки (у цих випадках програма запліднення in-vitro буде включати використання донорських яйцеклітин, ембріонів або програму сурогатного материнства).

Чоловіча безплідність:
• порушення якісних і кількісних показників сперми;
• аспермія (відсутність сперми);
• азооспермія (відсутність сперматозоїдів);
безплідність, обумовлена анатомічною будовою.

Різновиди програм лікування:
• "Класичне ЗІВ"
• "ЗІВ у природному циклі"
• "Міні-ЗІВ"
• "Японський протокол"
• "Донація ооцитів"

Внутрішньоматкова інсемінація (ВМІ) – це метод допоміжних репродуктивних технологій, при якому спеціально підготовлену сперму чоловіка вводять безпосередньо в матку жінки. Метод найбільш наближений до природного зачаття. Детальніше...
Services_picture_5
ВМІ
Суть внутріматкової інсемінації (ВМІ) полягає у тому, що спеціально підготовлену сперму чоловіка вводять безпосередньо в матку жінки. Надалі все проходить як при звичайному зачатті: сперматозоїди повинні по маткових трубах добратись до яйцеклітини і запліднити її. Ефективність ВМІ може бути від 2% до 40%, а в середньому складає не більше 15%. Інсемінацію не проводять при непрохідності чи затрудненій прохідності маткових труб. В таких випадках пропонують запліднення in-vitro (ЗІВ, IVF). Переваги методу ВМІ полягають в тому, що він найбільш наближений до природного зачаття.

Покази
Основним показом до застосування внутрішньо-маткової інсемінації є шийковий фактор, коли сперматозоїди чоловіка знерухомлюються при попаданні в цервікальний канал шийки матки.
Також показами до ВМІ є:
• субфібрильна сперма;
• еякуляторно-сексуальні розлади;
• ретроградна еякуляція;
• наявність антиспермальних антитіл;
• висока в’язкість сім’яної плазми;
• вагінізм;
• овуляторна дисфункція, що піддається терапії;
• алергія на сперму.
Крім цього ВМІ роблять при деяких формах порушення спермограми.
Як свідчить статистика, більше шансів на успіх у жінок, котрі:
• молодші 30 років;
• мають обидві прохідні маткові труби;
• приймають препарати для стимуляції овуляції.
Існує два види штучних інсемінацій: • Спермою чоловіка • Спермою донора (при відсутності сперматозоїдів у чоловіка або при генетичних проблемах). Який вид ВМІ буде для Вас найбільш оптимальний, залежить від показників спермограми вашого партнера.
Протипокази
• соматичні і психологічні захворювання, які є протипоказом для виношування вагітності та пологів;
• вроджені вади розвитку чи набуті деформації порожнини матки, при яких неможлива імплантація ембріонів чи виношування вагітності;
• пухлини яєчників;
• доброякісні пухлини матки, які потребують оперативного втручання;
• гострі запальні процеси будь-якої локалізації;
• злоякісні новоутворення будь-якої локалізації, в тому числі в анамнезі.
Обстеження, які необхідні для проведення ВМІ
• Огляд гінеколога зі взяттям мазків на флору та цитологію
• Підтвердження прохідності маткових труб методом ехосальпінгографії (під контролем УЗД, проводиться на 9-12 день менструального циклу) або методом метросальпінгографії (рентген маткових труб)
• Аналіз крові на рівень статевих гормонів – ФСГ, ЛГ,пролактин, естрадіол, АМГ здаються на 2-3 день м.ц. и прогестерон, що здається на 21 день м.ц.
• Проведення фолікулометрії та моніторингу овуляції (проводиться з 7-9 дня менструального циклу)
• Аналіз крові на гепатити В та С, СНІД та сифіліс
При проведенні ВМІ спермою чоловіка необхідно, щоб показники спермограми відповідали існуючим вимогам – не менше 10 млн. сперматозоїдів в 1 мл еякуляту, індекс зрілості при проведенні НВА-тесту не менше 60.

ІКСІ (ІCSІ - Іntra Cytoplasmіc Sperm Іnjectіon) – процедура, що виконується, як правило, при важких формах чоловічого безпліддя, при яких істотно знижена запліднююча здатність сперми. Детальніше...
Services_picture_6
Іntra Cytoplasmіc
Sperm Іnjectіon
ІКСІ (ІCSІ) - Іntra Cytoplasmіc Sperm Іnjectіon - дослівно "введення сперматозоїда в цитоплазму ооцита". Ця процедура виконується, як правило, при важких формах чоловічого безпліддя, при яких істотно знижена запліднююча здатність сперми. Алгоритм методу полягає в тому, що потрібний сперматозоїд знерухомлюють і вводять в цитоплазму яйцеклітини. А через 16-18 годин перевіряють наявність пронуклеусов - ядер статевих клітин, які потрібні для утворення зиготи. При проведенні ІКСІ вибирається кращий сперматозоїд шляхом мікроскопічного аналізу якості сперматозоїда на основі "класичних" морфологічних характеристик з урахуванням тонкої його мікроскопічної структури.
Покази:
• виражене зниження числа сперматозоїдів (їх просто мало);
• зниження числа активно-рухомих сперматозоїдів;
• велика кількість аномальних сперматозоїдів;
• відсутність зрілих сперматозоїдів в еякуляті будь-якого походження, але водночас присутні рухомі сперматозоїди, наприклад, при пункції яєчка чи його придатку (TESA) або їх можна все ж таки отримати при ретроградній еякуляції;
• сперматозоїди після кріоконсервації, якщо після розморожування настало погіршення їх показників;
• відсутність або низький процент запліднення в попередніх програмах ЗІВ (як правило, це пов’язано з неможливістю проникнення сперматозоїда через оболонку яйцеклітини);
• наявність антиспермальних антитіл в сім’яній рідині і шийковий фактор (сперматозоїди стають нежиттєздатні в статевих шляхах жінки).
Процедура ІКСІ проводиться під мікроскопом. Ембріони, отримані завдяки процедурі ІКСІ, володіють нормальною здатністю до розвитку, а діти, народжені після ЗІВ з допомогою ІКСІ, абсолютно не відрізняються за своїми фізичними та розумовими здібностями від звичайних дітей.
Шанси завагітніти за допомогою ІКСІ становлять 30-40 % за цикл, в залежності від віку пари, гормональної ситуації, наявності супутніх захворювань (цукровий діабет, гіпертонічна хвороба), і стилю життя (надмірна вага, стрес, куріння, вживання алкоголю тощо).

PICSI – Прогресивний метод відбору зрілого сперматозоїда з кращою морфологією, з низьким показником хромосомних аномалій та значно кращою запліднюючою здатністю.
Кріоконсервація ембріонів. Якщо після ЕКЗ залишилися повноцінні ембріони клініка рекомендує парі заморозити їх. Ця процедура доцільна враховуючи те, що скільки б часу не пройшло з дня замороження, чи то місяць, чи то 10 років, із цих ембріонів може вийти життя. Детальніше...

Services_picture_7
Кріоконсервація сперми
Ідея заморожувати еякулят виникла ще у 18 сторіччі у італійця Мантегазза, який проводив вдалі експерименти зі спермою тварин, заморожуючи до -15 *С. Він же запропонував створити кріобанк сперми вояків, котрі брали участь у небезпечних битвах. Але на той час суспільство не було готовим до таких новаторських проектів! У 1954 році народилася перша дитина після використання кріоконсервованої сперми, а перші банки сперми були створені у 1965 році в США та Японії. На даний момент в Україні працює єдиний сетрифікований банк сперми у Харкові, з якого наша клініка отримує спермодози та підбирає донорів для проведення ДРТ за антропометричними та фенотипічними даними. При необхідності кріоконсервування свіжої сперми (наприклад, отриманої після пункції з тканини яєчка (TESA) або при онкопатологіях перед проведенням хіміотерапії, або перед виконанням небезпечних робіт), її заморожують методом класичної заморозки у рідкому азоті. В такому стані сперму рекомендується зберігати до 10 років. Хоча в 2002 році народилася здорова дитина за допомогою сперми, що знаходилася в замороженому стані 21 рік.

Кріоконсервація ембріонів
Перша вагітність з використанням кріоконсервованих ембріонів була одержана в 1980 році.
Якщо після ЕКЗ залишаються повноцінні ембріони, клініка рекомендує пацієнтам заморозити їх.
Кріоконсервація рекомендована на той випадок, коли пара захоче народити ще одну дитину або на випадок, якщо теперішнє ЕКЗ буде невдалим. Ембріони заморожуються методом вітрифікації та зберігаються в рідкому азоті при температурі -196°С.Коефіцієнт ефективності настання вагітності після розмороження складає близько 20-30%. Зберігати ембріони рекомендується до 5 років.

Кріоконсервація ооцитів
Кріоконсервація ооцитів стала справжнім проривом в ембріології та репродуктології, тому що заморозка яйцеклітин є набагато складнішим процесом, ніж заморозка ембріонів. По-перше, ооцит – дуже велика клітина з водонепроникними зовнішніми шарами, тому кріопротектори з труднощами проникають через плазматичну мембрану. По-друге, генетична інформація в яйцеклітині (веретено поділу) дуже чутливе до впливу низьких температур, що може призвести до порушення розходження хромосом при поділі ооцита після відтаювання, тобто до генетичних патологій. Однак народження у світі тисяч здорових немовлят та оптимізація методів заморозки (вітрифікації), відтаювання, запліднення та культивування яйцеклітин в спеціальних поживних середовищах дозволяє на сьогоднішній день створювати банки ооцитів та вирішувати низку актуальних медичних, юридичних та релігійних проблем.
Показання до застосування:
• здорові соціально активні жінки мають можливість заморозити "молоді" ооцити на майбутнє, коли захочуть народити дітей. Це своєрідна "система страхування" для пар, які відтерміновують народження першого нащадка після 30-річної межі.
Численні дослідження довели, що вік жінки на момент підсадки ембріона не грає ведучої ролі, але важливим чинником є вік пацієнтки на момент аспірації та заморозки яйцеклітин • жінки, які страждають на ендометріоз внаслідок прогресування патології, що в кінцевому результаті призводить до порушення функції яєчників
• жінки з виявленими онкопатологіями, що готуються до хіміо- та променевої терапії, котра негативно впливає на репродуктивне здоров'я. Ракові клітини можуть бути дуже чутливими до стимулюючих лікарських засобів, тому перед проходженням стимуляції лікуючий онколог має дати дозвіл на застосування гормональних препаратів
• заморожування ооцитів за іншими медичними причинами
• заморожування ооцитів в процесі ЕКЗ, коли було отримано більше яйцеклітин, ніж сперматозоїдів, в тому числі для пар, які за релігійними переконаннями не дають дозволу на запліднення більше двох яйцеклітин в одному циклі (тоді решта отриманих яйцеклітин заморожуються)
• створення кріобанка для проведення програм донації ооцитів

Консультації та ведення вагітних

Пройти один із найвідповідальніших періодів у житті кожної жінки значно легше разом із нашими досвідченими та чуйними лікарями. Детальніше...

Жіноча консультація
Вагітність – радісний та дуже ВІДПОВІДАЛЬНИЙ період у житті жінки. Слід памятати, що кожній жінці з терміном вагітності 5-6 тижнів необхідно відвідати жіночу консультацію для своєчасного виявлення порушень здоров'я, адже саме на 5-му тижні періодичні болі внизу живота й у попереку, відчуття тиску на пряму кишку, надмірні виділення з піхви можуть свідчити про загрозу викидня. Лікарі “Альтернативи-Закарпаття” завжди з розумінням та фаховою підтримкою допомагають жінкам у цей період, забезпечують їх повноцінними гінекологічними та акушерськими обстеженнями, надають консультації та цінні поради.

Ультразвукова діагностика вагітності
на сучасному та абсолютно безпечному обладнанні у нашому медичному центрі та високий професіоналізм акушерів-гінекологів дозволить якісно обстежити внутрішньоутробний розвиток плоду, визначити дати настання вагітності, спрогнозувати дату народження. Детальніше про УЗД вагідних
УЗД для вагітних жінок є невід'ємною частиною нашого напрямку консультування та ведення вагітних.

Services_picture_8
Сучасне обладнання
Система УЗД Alpinion E-CUBE 7 дає можливість оцінити різні частини тіла плоду в трьох проекціях одночасно, що дозволяє ідеально ідентифікувати аномалії внутрішньоутробного розвитку плоду при наявності сумнівного генетичного аналізу.

Services_picture_9УЗ-сканером … можна виявити:
• термін вагітності (в терміні від 12т.);
• кількість плодів;
• локалізацію плаценти;
• кровоплин в пуповині та плаценті;
• вади плоду;
• частоту серцевих скорочень плоду;
• виявити об'ємні утвори малого тазу, які можуть загрожувати вагітності та пологам.
За допомогою даного апарату проводяться біометричні, краніологічні обстеження плоду, обстеження довгих кісток плоду, вимірювання індексу навколоплідних вод (A FI), доплер плоду та ін.

Урологія для жінок та чоловіків

Урологія завжди йде поруч із репродуктивною медициною. Тому у нашому медичному центрі завжди до Ваших послуг кращі фахівці цієї галузі медицини.

Записатися
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET